ART / Etchings etc / Etchings 13185415
nr 1318 5415
ETCHINGS
2 pcs, Lars Söderberg, Sweden. "Persona III" (1967) respektive "Hjärtat" (1971). Signed, numbered 14/20 respektive 5/40. Oramade lösa blad, daterad. Subject: ca 29x34 cm respektive 33x27, 5 cm,
2 st, Lars Söderberg, Sverige. "Persona III" (1967) respektive "Hjärtat" (1971). Signerad, numrerad 14/20 respektive 5/40. Oramade lösa blad, daterad. Motivet: ca 29x34 cm respektive 33x27,5 cm
SEK 300
Monday April 6 2020
at 19:29:52
5/4 22:37:11