ART / Etchings etc / Etchings 13185415

nr 1318 5415

ETCHINGS

2 pcs, Lars Söderberg, Sweden. "Persona III" (1967) respektive "Hjärtat" (1971). Signed, numbered 14/20 respektive 5/40. Oramade lösa blad, daterad. Subject: ca 29x34 cm respektive 33x27, 5 cm,

2 st, Lars Söderberg, Sverige. "Persona III" (1967) respektive "Hjärtat" (1971). Signerad, numrerad 14/20 respektive 5/40. Oramade lösa blad, daterad. Motivet: ca 29x34 cm respektive 33x27,5 cm

Yes

SEK 300

Monday April 6 2020
at 19:29:52

5/4 22:37:11 1      Vinnande bud